O FIRMIE

ATUT SECURITY

ATUT SECURITY to koncesjonowana agencja ochrony prężnie rozwijająca się na rynku od 2005 roku.  Została stworzona i jest zarządzana przez zespół profesjonalistów, którzy swoje wieloletnie doświadczenie przekuli w pasję. Skupiamy się głównie na rynku lokalnym, ale zasięgiem naszych działań obejmujemy również teren całego kraju oraz UE.

Jesteśmy Specjalistyczną Uzbrojoną Formacją Ochrony (SUFO).
Pracownicy ochrony są wyposażeni w broń palną bojową oraz środki przymusu bezpośredniego.

Posiadamy wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę, która ciągle podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje .

Naszą marką jest wysoka jakość i doświadczenie w dostarczaniu usług.

Od 2008 r. na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy obsługujemy i serwisujemy system monitoringu wizyjnego Krynicy – Zdroju oraz Tylicza.

Lat na rynku
0

ZAPEWNIAMY POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

ATUT SECURITY

Nieustanny rozwój firmy umożliwił nam zmianę siedziby w 2017 r., która obecnie znajduje się przy ul. Kraszewskiego 163a. Obecna lokalizacja pozwala nam szybko reagować na zagrożenia.

Posiadamy sklep stacjonarny oraz certyfikowany dział techniczny dzięki czemu zapewniamy usługi z zakresu zabezpieczenia technicznego (doradztwo, projektowanie, instalacje, obsługa, serwis).

Doświadczenie, jakość, solidność oraz wprowadzone innowacje sprawiają iż coraz więcej instytucji oraz osób powierza nam swoje życie i mienie do ochrony.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza oferta jest skrojona na miarę, dlatego możemy zaproponować rozwiązania, które najlepiej odpowiadają potrzebom i wymaganiom naszych klientów.

Dlatego stosujemy tylko najnowsze technologie i najlepsze praktyki, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów.