OFERTA DLA FIRM

Monitoring
wizyjny

Zastosowanie monitoringu wizyjnego pozwala odbierać, rejestrować oraz oczywiście odpowiednio reagować na sygnały napływające z lokalnych systemów CCTV.

 

Monitoring alarmowy
z wideo weryfikacją

Schemat działania tego rodzaju monitoringu opiera się na połączeniu lokalnego systemu alarmowego z systemem telewizji przemysłowej obejmującej teren danego obiektu.

 

Ochrona i zabezpieczenie imprez masowych

Nasi klienci mogą również korzystać z usług naszej agencji organizując wszelkiego rodzaju imprezy. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę, zabezpieczenie i ochronę

Mobilna wieża
monitorująca

Mobilne wieże monitorujące ATUT  SECURITY z systemem CCTV są wyposażone w kamerę lub wiele kamer, które pozwalają na obserwację terenu w czasie rzeczywistym.

Inteligentna
firma

Wykorzystanie możliwości nowoczesnych technologii sztucznej inteligencji pozwala w sposób skuteczny i efektywny zarządzać poszczególnymi działami w firmie, ograniczając wydatki .

Usługi serwisowe
oraz instalacje

Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i zaopatrujemy się w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług

Ochrona
fizyczna

Ochrona Fizyczna w postaci doskonale przeszkolonej kadry to gwarancja skutecznego zabezpieczenia obiektów. Dlatego nasza firma oferuje Państwu również usługi wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Monitoring z inteligentną
analizą obrazu

Monitoring z inteligentną analizą obrazu odnosi się do wykorzystania zaawansowanych technologii sztucznej inteligencji do analizy obrazów w czasie rzeczywistym w celu identyfikacji, klasyfikacji i zrozumienia różnych zjawisk i obiektów na obrazach.

System alarmowy
z interwencją

Nasze Centrum Monitoringu obsługują przeszkoleni pracownicy przez 24h na dobę. Monitoring jest realizowany przez ciągły dozór sygnałów docierających specjalnym systemem łączności.